www.ilgazlilar.com Ilgaz'ın Gerçek Haber Sitesi Üye Olmak İstiyorum - Şifremi Öğrenmek İstiyorum
Güven Turizm Yeni Araçlarla Yaz Sezonuna Hazır | www.ilgazlilar.com Ilgaz
Güven Turizm Yeni Araçlarla Yaz Sezonuna Hazır

 

 

 

Güven Turizm Yeni Araçlarla Yaz Sezonuna Hazır 

     ILGAZ ilçesinin yerel firması Güven Turizm araç filosuna 2013 model Mercedes Travego (SHD 15) araçlar ekleyerek sezona başladı.

     Yeni yapılan araç yatırımları ile birlikte araç yaş ortalamasının 1 yaş olduğu Güven Turizm bu konuda Türkiye’de en genç otobüs filosuna sahip olan firma oldu. 

     24 Mayıs 2013 günü Mercedes-Benz Türk fabrikasında yapılan törenle son model Mercedes Benz Travego 15 SHD full otobüsler Güven Turizm yetkililerine teslim edildi.


     Yeni sezonda en son mültimedya sistemleri ile donatılan Güven Turizm otobüsleri (Tüm araçlarda kablosuz internet,Koltuk arkası TV, Çizgi filmler,en yeni vizyon filmleri binlerce hit müzik parçalarından oluşan eglence sistemi) ile sizlere hizmet etmektedir.

ILGAZ tarihinde bir ilk'i gerçekleştiren Güven Turizm;

ILGAZ' dan ANKARA'ya 08.15     -     12.30       -      15.15

ANKARA'dan ILGAZ'A    08.30    -      11.30      -       15.15

     Saatlerinde ILGAZ ankara seferlerini Ilgaz tarihinde ilk kez kış sezonunda tüm olumsuz şartlara ragmen Ilgaza hizmet anlayışı geregi aksatmadan bir servis bile ertelemeden ILGAZ'a yakışacak şekilde tamamlamıştır.

     İSTANBUL yolunda ise sabah ve akşam seferleri ile hizmete devam eden Güven Turizm Avrupa Yakasında Esenler Terminali ve Anadolu yakasındaki Ataşehir terminalinde hizmetlerine devam etmektedir. Harem terminaline girmeden Ataşehirden kalkarak yolcularına daha hızlı ve kaliteli hizmeti hedeflemiştir.


     GÜVEN TURİZM sektöründe iddiali oldugu gülen yüzlü, tecrübeli mesleginin zirvesinde olan personelleriyle; yolculuklarınızda sizlere ev konforu saglamaya azami gayret göstermektedir.

Firma Yetkileri;
Çankırılı ve Ilgazlı hemşerilerimizin en iyisine layık olduğunu belirterek, misafirlerimizin güvenli ve konforlu yolculuk yapabilmesi adına bu hizmetlerin sunulduğunu bildirerek sloganlarını söylediler.
''G Ü V E N D E S İ N İ Z,,

 

 

  


Kaynak:aa  Araştıran:Hüdaverdi  Saat:20:32:36  Tarih:25.05.2013  Okunma:5224

abcdef - 26 Mayıs 2013 Pazar
Hayırlısı...

KADİR AKIN - 28 Mayıs 2013 Salı
Hayırlı olsun bol kazançlar dilerim...

irfanGüray - 29 Mayıs 2013 Çarşamba
Cenabi Hak Kaza Bela vermesin Aziz Hemşehrilerim Aydın dan selamlar

Yorum Yaz
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


ilgaz dagi ılgaz gezilecek yerler ilgaz mountain resort fiyat ılgaz türküsü ılgaz anadolu ılgaz ne demek ılgaz otelleri ılgaz anlamı ılgaz kastamonu ılgaz dağı milli parkı ılgaz dağı otelleri ılgaz dağı şarkısı ilgaz dağı millî parkı ılgaz dağı gezilecek yerler ılgaz dağı hakkında bilgi ılgaz dağı tüneli ılgaz dağı harita çankırı merkezde gezilecek yerler ılgaz görülecek yerler çankırı tarihi yerleri ve doğal güzellikleri çankırı yemek yenecek yerler ilgaz türkiye çankırının tarihi yerleri kısaca kurşunlu türkiye çankırı türkiye ılgaz türküsü sözleri ılgaz türküsü notaları ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın mp3 ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın notaları ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın sözleri ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın karaoke    www.altinkumlife.com

Powered by Pordus.Com © 2008 - 2018 Pordus Team
23.6.2018 11:10:34